Ogłoszenie

Witaj na stronie klanu ZS.

#1 2011-07-08 14:21:42

k2151

Administrator

Zarejestrowany: 2011-07-02
Posty: 8
Punktów :   

temat:

tylko jednemu bogowi Beliarowi. Dlaczego Smoka bo zakon jest tylko dla najlepszych i najmężniejszych wojowników ,którzy dla obrony własnej i swych przyjaciół będą dla nich bronić Smoków nawet za cenę życia.
Dlaczego Beliar bo on jest władcą Smoków i innych strasznych rzeczy.

Członkowie Klanu:
Dowódca:
-K2151
I i II założyciel:
-Hubicogozgubi
-Hausik11
Smoczy wojownik:
-Szpinak
Mag Ciemności:
-
Nowicjusz:
-
Szpieg:
-Max123
-Szymon
Grabarz:
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-AJakrzeDiego
Początkowiec:
-Koksik
-Klan liczy "20" Członków
Zastępcy:
Hausik11:
Szpinak
Hubicogozgubi:
Max123
-
Rangi Wojenne:
[color=#8040BF]1. Dowódca: Tego tytułu nie można zdobyć.
2. Pierwszy założyciel: tego tytułu nie można zdobyć.
3. Drugi założyciel: tego tytułu również nie można zdobyć.
4. Obrońca Smoków : ten tytuł można zdobyć będąc aktywnym na GMP.
5. Smoczy Wojownik : ten tytuł można zdobyć będąc aktywnym na GMP.
6. Strażnik Smoków : ten tytuł można zdobyć będąc aktywnym na GMP.
7. Smoczy sługa : kto dostanie ten tytuł decyduje rada.
8. Mag Ciemności: aby zdobyć ten tytuł musisz zdobyć pierścień 10 many.
9. Nowicjusz: Wystarczy że złożysz podanie o ten tytuł.
10. Szpieg: To jeden z awansów dzięki niemu masz więcej przywilei.
11. Grabarz: To okres próby czy nadajesz się na jednego z naszych.
12. Początkowiec: Aby nim zostać trzeba złożyć podanie i ukończyć zadanie wyznaczone przez rade.
Inne Rangi:
1. Magnat: Ten tytuł jest dla najczęściej aktywnych użytkowników.
2. Szanowany obywatel: wystarczy że będziesz aktywny na forum.
3. Obywatel: Ten tytuł można zdobyć grając często w GMP.
4. Mieszczuch: O ten tytuł awansujesz po wejściu do bazy.
5. Przybysz: Wystarczy że wejdziesz do naszej bazy wykonując dane zadanie.
Wrogowie:
-
-
-
Przyjaciele:
Imperium
Piraci Kozlova
-
Przymierze:
Wojownicy Mrocznego Pana
-
Frakcja:
-
Pomocnicy:
-Seeker
Odeszli:
Z własnej woli:
-Arbuzik
Z naszej woli:
-
Obrazki Rang:
 
 


W naszym klanie są 3 rodzaje klas od Początkowca do Nowicjusza trzeba być żołnierzem. Od Maga Ciemności do Smoczego Wojownika Barbarzyńca a od Obrońcy Smoków do Dowódcy łucznik.
Klasy będą określać waszą range (W klanie) i pomogą nam przy ustawieniu was w czasie bitwy.

Regulamin:
1. Pod żadnym pozorem nie zabijaj swoich przez to możesz być wywalony z klanu.
2. Gdy zauważysz że ktoś z innego klanu zabił jednego z naszych bez względu na sytuacje pośpiesz mu z pomocą i go osłaniaj.
3. Gdy zobaczysz że na czacie pisze że jeden z naszych prosi o pomoc (lub coś innego) wejdź
na mape (F6) i sprawdź ile osób np. go atakuje przypuśćmy że jest ich siedem zostaw 2 ludzi na warcie (przed bazą) a reszte weź ze sobą i pośpieszcie mu z pomocą.
4. Szanuj słabszych rangą.
5. Założyciele kierują równierz woiskiem (wojownicy z naszego klanu) na wieść o bitwie masz się wstawić do bazy i stanąć przy swojej grupie.
6. Gdy jesteś magiem zbieraj zioła na mane i różne zaklęcia (potrzebne w walce).
7. Jeśli jesteś np. Obrońcą Smoków masz prawo podporządkować sobie MAX.5 ludzi z naszego klanu ale masz im dawać im(pokazywać miejsca w których są jakieś skarby np.złoto) łupy każdy ma otrzymać rzeczy o takiej samej wartości.
8. Szanuj Beliara jeśli tego nie zrobisz zostaniesz bity lub wywalony z klanu.
9. GDY NIE MA BITEW BIERZ WSZYSTKIE RZECZY JAKIE MASZ POD RĘKĄ I W NASZEJ BAZIE JE WYWAL(alt) żeby ci nie znikneły jak ktoś cię zabije.
10. Gdy jesteś z innej rangi kieruj się zasadami: NR. 1,4,8,9.

Czarna Lista:
(SI) Nie wiem co to znaczy 

Informacje:
- Co Jakiś czas na prywatnym serwerze klanu ((ZS)Server 1/5 ) będzie sprawdzanie ludzi gotowych do nas dołączyć (Muszą być obowiązkowo wszyscy Członkowie Klanu) Będą też organizowane rurzne walki wszystkie informacje typu jak kiedy co.
Znajdziecie tutaj.
-Kto chce do nas dołączyć musi mieć obowiązkowo konto na Forum.
Do nas mogą dołączyć wszyscy bez względu na wiek ale lepiej go podaj żebyśmy wiedzieli jak cię traktować.
-Kto z naszego klanu nie będzie miał konta na forum będzie w klanie ale nie będzie oficjalnie wpisany na liste.
Żeby lepiej było cię rozróżniać przed swój nick wpisz (ZS) a za nickiem wpisz numer swotej
rangi NP.(1) NP. (ZS)k2151(1) to jest muj nick a ty zrub podobnie ze swoim.

Jeśli chcesz do nas dołączyć (Przez forum) napisz do mnie wiadomość NP. Jestem K51 Mam lat 21 chce dołączyć do waszego klanu dnia 11.11.11 chce zacząć Test. i tyle.
Możesz równierz napisać pytania dotyczące klanu.
-
Jeden z założycieli ma jedną grupe (wcześniej napisałem) jedną z klas. Ja mam łuczników hubicogozgubi ma barbażyńców a hausik11 ma żołnierzy oni są jakby opiekunami co jakiś czas
wasz ,,opiekun'' danej grupy będzie z wami co jakiś czas robił treningi wszystko co i jak będzie tu zapisane.
Treningi:
[Treningi naszego klanu i WMP Co tydzień w Poniedziałek, Środe i w Sobote O godzinie 15.00
Na serverze pod nazwą "(ZS) I (WMP)" gdyby coś nie wyszło z planem to będzie tu napisane.

Obywatele (Inne Rangi) pod nieobecność woisk mają wszystko pilnować (W Bazie).

Powstanie Klanu.
(...)Dawno dawno temu w krainie lodu, ognia i ciemności żył pewien Człowiek miał na imie Beliar
i jego brat Innos gdy Beliar się Wku.... na Swoją matke bo mu zakazała Grać na PS2 I z całej
siły chwycił Innosa I jebn.. nim w ją Innos wkurzył się wziął czar Ognia i Jebn.. nim w
Beliara w tedy beliar Wyczarował se armie smoków która wygnała Innosa do innego świata innos się zdenerwował i stara się doje... Beliara do gleby ale beliar wynajął nas abyś my pilnowali i dowodzili Jego woiskami Smoków ale nas jest mało więc otworzyliśmy Klan Do którego Przyjmiemy każdego gotowego bronić smoka.

[color=#8040FF]Nagięcie Zasad:
-Pewnego dnia na swoim własnym serverze chciałem przyjąć nowego członka do klanu. Wypełnił wszystkie polecenia już mu wysłałem regulamin (klanu)
przeczytał i napisał do mnie na czacie że pewnie go wszyscy z klanu znienawidzą powiedział Cytuje:
-K2151: Niby Czemu?
-Nowy: Bo nie lubie Innosa.
No i był problem chceiał dołączyć ale nie lubił Innosa.
Dla takich ludzi moge nagiąć zasade: "8".

Linki:
Hubicogozgubi:http://gothic-multiplayer.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2552
Szpinak:http://gothic-multiplayer.pl/forum/memberlist.php?mode=viewprofile&u=2525
AjakżeDiego: memberlist.php?mode=viewprofile&u=2662

Klan Będzie po maxymalnie 2 dniach edytowany proszę go nie usuwać Dziękuje. Zapraszamy.
Online

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB 1.2.23
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.golden-dragon.pun.pl www.m2forum.pun.pl www.ksczestochowa.pun.pl www.4zsh.pun.pl www.3dg.pun.pl